Ranking TOP 3 srebrnych pierścionków – różańców na palec (z cyrkoniami)

Dłonie, zaraz po twarzy, są podobno najważniejszą częścią ciała, której poświęca się uwagę, kiedy spotyka się nową osobę. Warto więc zadbać o to, by zawsze były zadbane, gdyż są właściwie czymś w rodzaju wizytówki. Oprócz odpowiedniej pielęgnacji można również zaopatrzyć się w biżuterię, która będzie estetycznym dodatkiem. Interesującym wyborem jest srebrny różaniec na palec, którego różne modele można znaleźć w ofercie sklepu Giouno. To minimalistyczne akcesorium będzie świetnie dopełniało wiele różnych stylizacji, będą równocześnie wyrazem światopoglądu i wewnętrznych przekonań.

Srebrne różańce na palec

Srebrny różaniec na palec – cyrkonia pr. 925

Ten srebrny różaniec na palec został wyprodukowany z rodowanego srebra próby 925. Pierścionek wysadzany jest białymi i zielonymi cyrkoniami, a ważny nieco ponad 3 gramy. Ten model świetnie sprawdzi się jako dodatek do eleganckiej odzieży w kolorze butelkowej zieleni. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wraz z tym różańcem pr. 925 nosić inne elementy biżuterii. Może to być, chociażby srebrny naszyjnik czy kolczyki z zielonym akcentem. Inne pierścionki znajdujące się w ofercie sklepu również mogą być dobrym dodatkiem.

Srebrny różaniec na palec pozłacany cyrkonia – pr. 925

Ten konkretny model jest najbardziej minimalistyczny w całym zestawieniu. Pierścionek został stworzony ze srebra o próbie 925, a następnie pokryty różowym złotem. Biżuteria wysadzana jest białymi cyrkoniami. Ze względu na prostotę i skromny, elegancki wygląd ten różaniec na palec będzie sprawdzał się jako dodatek do każdej stylizacji. Srebrny różaniec na palec stanie się wspaniałym dodatkiem do eleganckiego stroju, jak również takiego, który jest mniej formalny. To propozycja, która trafi w nawet najbardziej wymagające gusta.

Srebrny różaniec na palec pozłacany cyrkonie – pr. 925

Na pierwszy rzut oka ten srebrny różaniec na palec zachwyca zgrabnym połączeniem czarnych cyrkonii oraz różowego złota. Po bardziej uważnych oględzinach można dostrzec błysk białych cyrkonii, które umiejętnie współgrają z całością. Ten srebrny różaniec pr. 925 będzie niezawodnym dodatkiem do czarnych stylizacji ze złotymi akcentami. Nie zaszkodzi dodanie kilku innych elementów biżuterii. Dobrze, żeby były złote lub pozłacane. Dobrym dodatkiem będzie także elegancki, mały, złoty zegarek.